Business Continuity Solutions LLC – Україно-Данська компанія, заснована у 2015 році зі спеціалізацією по захисту даних, забезпеченні неперервності бізнес-процесів та оптимізації ІТ інфраструктури. Наша команда - це дійсно професіонали з багаторічним досвідом в розробці та впроваджень корпоративних рішень. Ми пишаємось тим, що є однією з найтехнологічніших компаній в Україні, яка може підтримувати найскладніші системи - від Oracle і DB2 до SAP, не кажучи вже про інфраструктуру.

Саме наш досвід, постійне R&D та навчання допомагає розробляти рішення, які підходять як великим корпораціям, так і компаніям малого та середнього рівня.  Ці, унікальні для ринку України, рішення від Business Continuity Solutions дозволять забезпечити "zero downtime" або близький до нього рівень доступності ваших ІТ систем. Рішення по Аварійному Відновленню дозволять швидко запустити сервіси без значних затрат.

Ми є єдиним Авторизованим Сервісним Центром NEC Enterprise Solutions в Україні.

Наша місія - допомогти Українському бізнесу успішно розвиватись завдяки неперервним та захищеним ІТ системам та сервісам. Саме у створенні надійного ІТ ми бачимо додаткові конкурентні можливості для компаній на розвинених ринках світу.

"Focus on business and not on IT" © Команда BCS