Full System Availability "з коробки"

Fault-Tolerance сервери NEC базуються на багаторічному досвіді як виробника мейнфреймів та використовуються для самих критичних вузлів ІТ інфраструктури. Сервери є де-факто стандартом Федеральної Авіаційної Адміністрації США, критичних систем NASA, ІТ систем залізних доріг США та Європи, поліцейських систем по всьому світу та систем 911, систем управління АЕС та хімічних заводів.

Сервери NEC – це, по суті, х86 мейнфрейм з двома незалежними серверами, які працюють синхронно виконуючи такт в такт усі операції та об’єднані на рівні запатентованої системи Lockstep. Якщо десь з’являється помилка, яка зв’язана з апаратною частиною – модуль пам’яті, процесор, диски або навіть материнська плата – то Ви, як Замовник, зрозумієте це виключно по відкритому сервісному кейсу та заміні одного з складників. В серверах дубльовані абсолютно всі компоненти.

Операційна система, Windows, Linux або VMware, на цих серверах навіть не знає про дублювання компонентів. Вона працює на єдиному сервері зі своїм набором пам’яті, а у випадку збою – про це навіть не здогадається. Це суттєво скорочує ліцензування таких програмних продуктів як VMware vSphere, Oracle Database, Microsoft SQL та інших.

Fault-Tolerance сервер NEC є одним з дуже вузького списку доступних на ринку AL4-відмовостійких систем. Повний список таких систем складається з IBM z Systems, HP Integrity NonStop і Superdome, Fujitsu GS і BS2000, NEC FT Server 320, Stratus ftServer і V Series, Unisys Dorado та Oracle Exadata і SuperCluster в конфігурації архітектури максимальної доступності.

Oracle признає Fault-Tolerance сервери NEC як відповідні вимогам інфраструктурі повної доступності (Full System Availability).

NEC також є OEM для Stratus ftServer та акціонером Stratus.