Як зробити IT інфраструктуру надійною за розумну ціну?

На сьогодні ні один бізнес не обходиться без IT технологій і їх роль важко переоцінити. Але це накладає значні вимоги до ІТ - надійність, захищеність та прогнозованість. Недавні атаки вірусів в Україні показали, що час спокійних часів в ІТ індустрії пройшов. А у власників бізнесу до старих питань, по окупності запуску нових сервісів чи витратам на ІТ, додалось питання про захищеність їх бізнесу.

Щоб забезпечити очікуваний рівень сервісів та відповідати вимогам бізнесу, CTO в компанії необхідно вирішувати низку нових та старих задач. Як побудувати захищену ІТ інфраструктуру? Куди я зможу відновитись? Як забезпечити надійне зберігання даних? Чи надійні хмари і чи варто на них переходити? Як пережити наступного Petya з мінімальними втратами?

Спеціалісти компанії BC Solutions радо допоможуть вам відповісти на ці питання, розробити архітектуру та вибрати правильне рішення для вашої галузі діяльності, розробити стратегію розвитку IT інфраструктури на декілька років. Ми готові поділитися нашим досвідом та найкращими світовими практиками з вами.

Звертайтеся до нас.