Фокусуйтесь на бізнесі, а не на підтримці ІТ інфраструктури

Резервування окремих компонентів обладнання, таких як блоки живлення, контролери, диски забезпечує певний рівень захисту та не вирішує проблему в цілому. Для забезпечення функціонування IT інфраструктури необхідно проводити комплексний моніторинг за повідомленнями систем, постійно стежити за виходом нових версій системних мікрокодів, оновлень операційних систем та програмного забезпечення, встановлювати всі рекомендовані оновлення, своєчасно реагувати на заповнення файлових систем, журналів роботи баз даних та багато іншого. Крім того, треба постійно проводити заміну запчастин, які вийшли з ладу.

Ми пропонуємо вам перекласти ці турботи на спеціалістів компанії BC Solutions, які зможуть вчасно запобігти проблемі. Ми надаємо повний спектр послуг по підтримці апаратного та програмного забезпечення для вашої IT інфраструктури. І нас не злякають навіть складні ІТ інфраструктури, які залишились вам у "спадок", з UNIX операційними системами, складними системами резервного копіювання, системами SAP чи Oracle.

Ми можемо гарантувати високий професіоналізм наших співробітників, необхідний вам рівень SLA, наявний склад запасних частин для обладнання брендів А класу.