Трансформація державних установ

На фоні недостатнього фінансування, проблем з організацією структури та кадрами, від IT департаментів державних установ очікують розвиток електронних сервісів та повернення інвестицій. Та нажаль IT сервіси та інфраструктура переважної більшості не можуть задовольнити сьогоднішнім вимогам. Компанія BC Solutions пропонує прагматичний шлях до модернізації IT інфраструктури, який об’єднує ЦОДи, хмари, системи високої доступності, резервне копіювання та відновлення даних. Ми допоможемо державним установам безпечно перейти до використання нових технологій та забезпечити населення необхідними сервісами, залишаючись при цьому в рамках бюджету.

Підтримка IT інфраструктури

Наші спеціалісти мають великий досвід в підтримці, модернізації та налаштуванню продуктивності платформ та систем будь-якої складності

  • сервери (х86, Power)
  • системи зберігання даних
  • мережі передачі даних (SAN)
  • середовища віртуалізації (VMware, PowerVM)
  • операційні системи (Unix, Linux, Windows)
  • бази даних (Oracle Database, IBM DB2)

Резервне копіювання та відновлення даних

Одна з основних задач IT зберегти дані та швидко їх відновити в разі потреби. Компанія BC Solutions пропонує розгорнути, модернізувати чи перевірити систему резервного копіювання для всієї організації. Наші спеціалісти рекомендують вирішувати цю задачу комплексно – використовуючи централізовану СРК, з обов’язковим вивантаженням резервних копій на стрічкові накопичувачі чи в хмару.

Системи високої доступності

Для сервіси які потребують доступності 99,99 або вище ми пропонуємо використовувати платформи з повним дублювання всіх компонентів – Fault-Tolerance сервери NEC.
Також наші спеціалісти мають досвід в побудові, підтримці або модернізації програмних кластерів високої доступності для операційних систем Unix, Linux та Windows

Резервні ЦОД

Безперебійна робота державних сервісів вимагає наявності резервного ЦОД, який відповідає стандартам. Компанія BC Solutions пропонує послуги з побудови або аудиту та модернізації ваших ЦОД з урахуванням новітніх тенденцій та використання хмарних сервісів. Ми допоможемо зменшити витрати та упевнитись в тому, що ваші сервіси будуть працювати в резервному ЦОД.