Зосередьтеся на інноваціях, а ми подбаємо про щоденні задачі!

Швидкість, ефективність та інтелектуальність з якою фінансові установи обробляють клієнтські дані тепер стає основою для диференціації та успіху – але тільки для тих, хто зможе перекласти це в досвід, який сподобався клієнтам. Задовольнити смаки клієнтів з кожним роком стає складніше та вимагає від IT концентрації на впровадженні нових сервіс та скорочення часу виходу на ринок (time to market). Компанія BC Solutions пропонує взяти на себе зобов’язання по підтримці нижче перечислених рішень та надати вам додатковий час на інновації і конкурентну перевагу.

Підтримка IT інфраструктури

Наші спеціалісти мають великий досвід в підтримці, модернізації та налаштуванню продуктивності платформ для АБС та транзакційних систем будь-якої складності

  • сервери (х86, Power)
  • системи зберігання даних
  • мережі передачі даних (SAN)
  • середовища віртуалізації (VMware, PowerVM)
  • операційні системи (Unix, Linux, Windows)
  • бази даних (Oracle Database, IBM DB2)

Резервне копіювання та відновлення даних

Одна з основних задач IT зберегти клієнтські дані та швидко їх відновити в разі потреби. Компанія BC Solutions пропонує розгорнути, модернізувати чи перевірити систему резервного копіювання для всієї організації. Наші спеціалісти рекомендують вирішувати цю задачу комплексно – використовуючи централізовану СРК, з обов’язковим вивантаженням резервних копій на стрічкові накопичувачі чи в хмару.

Системи високої доступності

Для сервіси які потребують доступності 99,99 або вище ми пропонуємо використовувати платформи з повним дублювання всіх компонентів – Fault-Tolerance сервери NEC.
Також наші спеціалісти мають досвід в побудові, підтримці або модернізації програмних кластерів високої доступності для операційних систем Unix, Linux та Windows

Резервні ЦОД

Регулятор вимагає від банків та платіжних систем наявності резервного ЦОД, який відповідає стандартам. Компанія BC Solutions пропонує послуги з побудови або аудиту та модернізації ваших ЦОД з урахуванням новітніх тенденцій та використання хмарних сервісів. Ми допоможемо зменшити витрати та упевнитись в тому, що ваші сервіси будуть працювати в резервному ЦОД.