Дані змінюють світ

Дані змінюють світ, та для того щоб інформація стала корисною, спочатку її потрібно привести до певного стандарту, перевірити та проаналізувати. За статистикою великі компанії мають сотні систем, які розроблялись в різні часи та для різних СУБД. А якщо до цього додати використання декількох версії однієї СУБД, деякі з яких вже зняті з підтримки виробником, то ситуація в таких компаніях виглядає складною. Як же тоді можна всі ці дані об'єднати та отримати від них користь? 

На сам перед необхідно створити інформаційне сховище (DWH), в яке будуть завантажуватись дані з різних джерел за допомогою ETL інструментів. ETL інструменти використовуються для трансформації та реплікації даних і можуть працювати як за розкладом (вивантаження даних раз на добу) так і в режимі онлайн.

Наша компанія має досвід у впровадженні онлайн ETL інструментів на базі провідних світових виробників і нішових систем для реплікації даних.

Такі інструменти можуть стати в нагоді також при об'єднанні декількох баз даних або винесенні окремої частини СУБД в DMZ зону,  при міграції СУБД на нову версії або платформу.