А ви вже задумались, як саме будете діяти після катастрофи?

60% компаній не мають повністю документованої DRP процедури, а 40% з них стверджують, що їх план відновлення не працює.

Чому так важливо мати не тільки рішення, які забезпечать відмовостійкість вашої інфраструктури, а на сам перед робочий План Аварійного Відновлення? Для створення DRP процедури необхідно змоделювати основні ситуації, які можуть виникнути, такі як втрата електропостачання або інтернет каналу, атака вірусів чи збій програмного забезпечення віртуалізації. При моделюванні цих ситуацій ви завчасно зможете виявити слабкі місця вашої IT інфраструктури, оцінити ризики та можливі збитки і вжити необхідні заходи для їх усунення. Спеціалісти компанії BC Solutions мають великий досвід в створенні DRP планів, то ж допоможуть вам правильно вибрати, які ситуації треба розглянути, зробити правильні висновки та задокументувати результати згідно з міжнародними стандартами.

Створивши план відновлення ви зменшите ризик помилок, які можуть привести до втрати даних, внаслідок не уважних дій збоку інженерного персоналу компанії. Адже будь-яка катастрофа – це стрес, а люди часто роблять багато помилок в стресових ситуаціях. Ми радимо зменшити вплив людського фактору внаслідок ретельної підготовки до можливих катастроф.

Компанія BC Solutions пропонує аудит ваших DR рішень та створення DRP плану, а також тестування і оновлення існуючого плану для вашої IT інфраструктури.