Безкоштовний аудит вашого плану BCP

Компанія Business Continuity Solution пропонує вам безкоштовний аудит вашого плану забезпечення неперервності бізнесу (BCP) або ж першу консультацію для створення BCP на протязі літа.

За статистикою переважна більшість Українських компаній не замислювались про необхідність створення BCP плану, або навіть не ставили питання: «Як відновити діяльність компанії якщо ми втратили дані, сервери, або ж будівлю офісу?» Всім відомі дані дослідження Гартнер, що лише дві з п’яти компаній переживають катастрофи, а одна третя, тих хто вижили, ідуть з бізнесу протягом наступних двох років. Чому така страшна статистика? Навіть якщо ви відновили бізнес після катастрофи все одно дуже великий ризик провалу. Довіра клієнтів і репутація бренду – основні фактори такої статистики. Візьмемо наприклад банк, всі рахунки і операції з ними, зараз є електронними. А тепер припустимо, що банк не обслуговував клієнтів 3 доби внаслідок збою ЦОД та всіх серверів у ньому. Чи ви скористалися б послугами такого банку після цього ? Однозначно ні. Те ж саме стосується будь яких сервісів, які ваші клієнти звикли отримувати, звернення до лінії підтримки, неможливість замовити чи придбати товар, розрахуватися карткою. Все це призводить до втрати навіть самих лояльних.
Давайте розглянемо що таке BCP. BCP – це процеси та процедури, які виконує організація, щоб упевнитись, що найважливіші бізнес функції продовжують працювати під час та після катастрофи. BCP – це не просто збірка інструкцій, яку компанія пише один раз та кладе у довгий ящик, це документ з яким потрібно постійно працювати. Тільки в такому випадку є сенс у його створенні і використанні.
Ми пропонуємо вам скористатися послугами і досвідом наших консультантів переглянути або розпочати підготовку BCP плану вже сьогодні.
Praemonitus praemunitus, або «попереджений – значить озброєний»…

Comments for this post are closed.