Тестування відмовостійких серверiв NEC

Business Continuity Solution рада розповісти, що вперше в Україні, доступні до тестування відмовостійкі сервери NEC/Stratus. Ми запрошуємо вас скористатися досвідом наших фахівців та спробувати рішення лідера ринку Японії NEC Enterprise Solutions у власній IT інфраструктурі.


NEC – єдиний виробник, який гарантує доступність серверів більше ніж 99,999% “з коробки” для стандартних операційних систем Windows та Linux. Тому, на відміну від аналогічних рішень конкурентів – IBM (System z), HP (NonStop) – вам не треба витрачати час для міграції на нову платформу чи навчання спеціалістів. Будь-яка апаратна проблема або заміна компоненту в сервері NEC не призводить навіть до короткочасного призупинення роботи операційної системи, адже кожен відмовостійкий сервер складається з двох серверів, які об’єднані апаратною шиною та виконують одну операцію такт в такт (це ще й суттєво знижує вартість ліцензування!).
Ці “мейфрейми” забезпечують роботу космодромів NASA, авіаційних адміністрацій і залізниць США та Європи, систем 911, державних установ, банків та промислових об’єктів – тобто там, де навіть секунди простою це не лише можливі втрати мільйонів, а й ризик втрати людських життів.
Ми точно впевнені, що рішення NEC допоможуть вашому бізнесу заощадити кошти на ліцензіях та побудувати рішення високої доступності за розумними цінами.
Business Continuity Solution є єдиним авторизованим сервісним партнером NEC Enterprise Solutions з Enterprise Server спеціалізацією на території України та Данії.

Comments for this post are closed.